BOURNS 2202-H
| Manufacturer | |
| MPN | 2202-H |
| LCSC Part # | C19373507 |
| Packaging | Through Hole,D=24.1mm |
| Customer # | |
| Description | ±15% Through Hole,D=24.1mm Fixed Inductors |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | BOURNS | |
| Packaging | Through Hole,D=24.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 64 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 5.7107 | $ 5.71 |
192+ | $ 2.2789 | $ 437.55 |
512+ | $ 2.203 | $ 1127.94 |
1,024+ | $ 2.1651 | $ 2217.06 |
Standard Packaging 64/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$