EATON TP4-4R7-R
| Manufacturer | |
| MPN | TP4-4R7-R |
| LCSC Part # | C19336047 |
| Packaging | SMD,12.2x9.4mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% SMD,12.2x9.4mm Fixed Inductors RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | EATON | |
| Packaging | SMD,12.2x9.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.2694 | $ 4.27 |
200+ | $ 1.7038 | $ 340.76 |
500+ | $ 1.6477 | $ 823.85 |
1,500+ | $ 1.6189 | $ 2428.35 |
Standard Packaging 1500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$