Cornell Dubilier Electronics DPFF6P22J
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DPFF6P22J |
| LCSC Part # | C19324285 |
| Package | Through Hole,P=27.8mm |
| Customer # | |
| Description | 220nF 200V -55℃~+105℃ ±5% Through Hole,P=27.8mm Film Capacitors |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | Cornell Dubilier Electronics | |
| Package | Through Hole,P=27.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 4.3619 | $ 4.36 |
200+ | $ 1.7403 | $ 348.06 |
500+ | $ 1.6826 | $ 841.30 |
1,000+ | $ 1.6538 | $ 1653.80 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$