XIAMEN FARATRONIC C823D123J60C350
| Manufacturer |
XIAMEN FARATRONIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C823D123J60C350 |
| LCSC Part # | C19190324 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Description | 12nF 2kV ±5% Through Hole,P=15mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | XIAMEN FARATRONIC | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 450 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
413
413
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4847 | $ 0.48 |
10+ | $ 0.3823 | $ 3.82 |
30+ | $ 0.3376 | $ 10.13 |
100+ | $ 0.2816 | $ 28.16 |
450+ | $ 0.248 | $ 111.60 |
900+ | $ 0.232 | $ 208.80 |
Standard Packaging 450/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$