hanxia HX SS12D10G6-WJ
| Manufacturer |
hanxia
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HX SS12D10G6-WJ |
| LCSC Part # | C19189125 |
| Package | Through Hole-3P,12.7x6.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH SLIDE SPDT TH |
| Description | Slide Switch SPDT 2A @ 125V Through Hole, Right Angle Rectangular Columnar 12.7mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Slide Switches | |
| Manufacturer | hanxia | |
| Package | Through Hole-3P,12.7x6.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,000
2,000
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2069 $ 0.1966 | $ 0.98 |
50+ | $ 0.1625 $ 0.1544 | $ 7.72 |
150+ | $ 0.1434 $ 0.1363 | $ 20.45 |
500+ | $ 0.1197 $ 0.1138 | $ 56.90 |
2,500+ | $ 0.1091 $ 0.1037 | $ 259.25 |
5,000+ | $ 0.1028 $ 0.0977 | $ 488.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$