ABRACON ASPI-0602S-101M-T
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ASPI-0602S-101M-T |
| LCSC Part # | C187315 |
| Package | SMD,6.7x6.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 540mA 535mΩ SMD,6.7x6.7mm |
| Description | 540mA 100uH ±20% 535mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,6.7x6.7mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | ABRACON | |
| Package | SMD,6.7x6.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
947
947
Available for Immediate Shipping
Not recommended for new designs
Once stock is depleted, this product will be updated to 'Not Available.'
Stock Notification
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.9454 $ 0.0946 | $ 0.09 |
10+ | $ 0.7703 $ 0.0771 | $ 0.77 |
30+ | $ 0.6835 $ 0.0684 | $ 2.05 |
100+ | $ 0.5967 $ 0.0597 | $ 5.97 |
500+ | $ 0.544 $ 0.0544 | $ 27.20 |
1,000+ | $ 0.5177 $ 0.0518 | $ 51.80 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||