YJYCOIN YNR5040-202M
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | YNR5040-202M |
| LCSC Part # | C18236330 |
| Package | SMD,5x5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 2mH 15.6Ω SMD,5x5mm |
| Description | 140mA 2mH ±20% 180mA 15.6Ω Magnetic Shielded Inductor SMD,5x5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Package | SMD,5x5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
255
255
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1015 | $ 0.51 |
50+ | $ 0.0792 | $ 3.96 |
150+ | $ 0.0681 | $ 10.22 |
1,500+ | $ 0.0598 | $ 89.70 |
3,000+ | $ 0.0531 | $ 159.30 |
4,500+ | $ 0.0497 | $ 223.65 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$