XR XR050125T101MVL7
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XR050125T101MVL7 |
| LCSC Part # | C18213920 |
| Packaging | Through Hole,D=15.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 3.8A Through Hole,D=15.8mm |
| Description | 3.8A 100uH ±10% Toroidal inductor Through Hole,D=15.8mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | Through Hole,D=15.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,606
2,606
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.3925 $ 0.2748 | $ 0.27 |
10+ | $ 0.3117 $ 0.2182 | $ 2.18 |
30+ | $ 0.2762 $ 0.1934 | $ 5.80 |
100+ | $ 0.2326 $ 0.1629 | $ 16.29 |
500+ | $ 0.2132 $ 0.1493 | $ 74.65 |
1,000+ | $ 0.2019 $ 0.1414 | $ 141.40 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$