YLPTEC R15P21503D
| Manufacturer |
YLPTEC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | R15P21503D |
| LCSC Part # | C18212311 |
| Package | SIP,19.5x9.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DC DC CONVERTER 15V -3V 2W |
| Description | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -3V 93mA -185mA 15V Input |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | YLPTEC | |
| Package | SIP,19.5x9.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 25 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
59
59
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 5.1217 | $ 5.12 |
10+ | $ 4.4315 | $ 44.32 |
25+ | $ 4.0203 | $ 100.51 |
100+ | $ 3.6042 | $ 360.42 |
500+ | $ 3.4123 | $ 1706.15 |
1,200+ | $ 3.3252 | $ 3990.24 |
Standard Packaging 25/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$