MSKSEMI MMST2222A
| Manufacturer |
MSKSEMI
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MMST2222A |
| LCSC Part # | C17703010 |
| Package | SOT-323 |
| Customer # | |
| Key Attributes | TRANS NPN 40V 600mA SOT-323 |
| Description | Bipolar (BJT) Transistor NPN 40V 600mA 1.2MHz 200mW Surface Mount SOT-323 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/Bipolar (BJT)/Single Bipolar Transistors | |
| Manufacturer | MSKSEMI | |
| Package | SOT-323 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541210000 |
| USHTS | 8541210095 |
| TARIC | 8541210000 |
| CAHTS | 8541210000 |
| BRHTS | 85412199 |
| INHTS | 85412100 |
| MXHTS | 8541.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,820
1,820
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0262 $ 0.0249 | $ 0.50 |
200+ | $ 0.0204 $ 0.0194 | $ 3.88 |
600+ | $ 0.0172 $ 0.0164 | $ 9.84 |
3,000+ | $ 0.0153 $ 0.0146 | $ 43.80 |
9,000+ | $ 0.0136 $ 0.0130 | $ 117.00 |
21,000+ | $ 0.0127 $ 0.0121 | $ 254.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$