DEALON TD-1812SR-9.5H-250
| Manufacturer |
DEALON
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TD-1812SR-9.5H-250 |
| LCSC Part # | C17702675 |
| Package | SMD,12x12mm |
| Customer # | |
| Description | Tactile Switch 9.5mm 12mm x 12mm Surface Mount |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Tactile Switches | |
| Manufacturer | DEALON | |
| Package | SMD,12x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1443 $ 0.1371 | $ 0.69 |
50+ | $ 0.1126 $ 0.1070 | $ 5.35 |
150+ | $ 0.099 $ 0.0941 | $ 14.12 |
500+ | $ 0.082 $ 0.0779 | $ 38.95 |
2,500+ | $ 0.0745 $ 0.0708 | $ 177.00 |
5,000+ | $ 0.0699 $ 0.0665 | $ 332.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$