API Delevan 3090-151F
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 3090-151F |
| LCSC Part # | C17611783 |
| Package | SMD,2.5x2.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 150nH 795mA 120mΩ SMD,2.5x2.5mm |
| Description | 795mA 150nH ±1% 120mΩ SMD,2.5x2.5mm Fixed Inductors |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | API Delevan | |
| Package | SMD,2.5x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 82.7208 | $ 82.72 |
200+ | $ 33.0063 | $ 6601.26 |
500+ | $ 31.9036 | $ 15951.80 |
1,000+ | $ 31.3583 | $ 31358.30 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$