API Delevan 5022R-241J
| Manufacturer | |
| MPN | 5022R-241J |
| LCSC Part # | C17286796 |
| Packaging | SMD,13.2x6.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 240nH 2.47A 60mΩ SMD,13.2x6.4mm |
| Description | 2.47A 240nH ±5% 60mΩ SMD,13.2x6.4mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | API Delevan | |
| Packaging | SMD,13.2x6.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 800 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 5.7928 | $ 5.79 |
200+ | $ 2.3124 | $ 462.48 |
500+ | $ 2.2353 | $ 1117.65 |
800+ | $ 2.1959 | $ 1756.72 |
Standard Packaging 800/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$