API Delevan PTHF200-50VM
| Manufacturer | |
| MPN | PTHF200-50VM |
| LCSC Part # | C17286790 |
| Packaging | Through Hole,19.1x10.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 200uH 1.97A 140mΩ Through Hole,19.1x10.2mm |
| Description | 1.97A 200uH ±10% 140mΩ 1A Through Hole,19.1x10.2mm Fixed Inductors |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | API Delevan | |
| Packaging | Through Hole,19.1x10.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 67.4998 | $ 67.50 |
200+ | $ 26.9332 | $ 5386.64 |
500+ | $ 26.0328 | $ 13016.40 |
1,000+ | $ 25.5889 | $ 25588.90 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$