YXC Crystal Oscillators XKXEL89CLI-SUAYLC-32.768K
| Manufacturer |
YXC Crystal Oscillators
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XKXEL89CLI-SUAYLC-32.768K |
| LCSC Part # | C17179430 |
| Package | SMD3215-2P |
| Customer # | |
| Key Attributes | CRYSTAL 32.768kHz 9pF SMD |
| Description | Crystal 32.768kHz ±20ppm 9pF SMD3215-2P |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Crystals | |
| Manufacturer | YXC Crystal Oscillators | |
| Package | SMD3215-2P |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,795
11,795
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2 | $ 1.00 |
50+ | $ 0.1577 | $ 7.89 |
150+ | $ 0.1396 | $ 20.94 |
500+ | $ 0.117 | $ 58.50 |
3,000+ | $ 0.1069 | $ 320.70 |
6,000+ | $ 0.1009 | $ 605.40 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$