PANASONIC CB1F-P-12V
| Manufacturer | |
| MPN | CB1F-P-12V |
| LCSC Part # | C1524276 |
| Packaging | Through Hole,22x26mm |
| Customer # | |
| Description | 14V@DC 40A 12V One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Through Hole,22x26mm Automotive Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Automotive Relays | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Packaging | Through Hole,22x26mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
42
42
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.4317 | $ 4.43 |
10+ | $ 3.7624 | $ 37.62 |
50+ | $ 3.3656 | $ 168.28 |
100+ | $ 2.9641 | $ 296.41 |
Standard Packaging 50/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$