ALLEGRO A3212ELHLT-T
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | A3212ELHLT-T |
| LCSC Part # | C146383 |
| Package | SOT-23W |
| Customer # | |
| Key Attributes | Micropower, Ultrasensitive Hall-Effect Switches |
| Description | SOT-23W Switches (Solid State) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Magnetic Sensors/Switches (Solid State) | |
| Manufacturer | ALLEGRO | |
| Package | SOT-23W |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
505
505
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3503 | $ 1.75 |
50+ | $ 0.2761 | $ 13.81 |
150+ | $ 0.2443 | $ 36.65 |
500+ | $ 0.2046 | $ 102.30 |
3,000+ | $ 0.1869 | $ 560.70 |
6,000+ | $ 0.1763 | $ 1057.80 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$