VISHAY VR25000002205JA100
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | VR25000002205JA100 |
| LCSC Part # | C1365923 |
| Package | Through Hole,D2.5xL6.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 22MΩ ±5% 0.25W Through Hole,D2.5xL6.5mm |
| Description | 22MΩ ±5% 250mW Through Hole,D2.5xL6.5mm Metal Film Resistor |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Package | Through Hole,D2.5xL6.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
165
165
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2524 | $ 1.26 |
50+ | $ 0.1986 | $ 9.93 |
150+ | $ 0.1755 | $ 26.33 |
1,000+ | $ 0.1467 | $ 146.70 |
2,000+ | $ 0.1339 | $ 267.80 |
5,000+ | $ 0.1262 | $ 631.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$