Shun Xiang Nuo SMNR6020-6R8MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMNR6020-6R8MT |
| LCSC Part # | C135295 |
| Packaging | SMD,6x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 6.8uH 100mΩ SMD,6x6mm |
| Description | 1.8A 6.8uH ±20% 2.2A 100mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,6x6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,6x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,270
5,270
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1085 $ 0.1031 | $ 0.52 |
50+ | $ 0.0876 $ 0.0833 | $ 4.17 |
150+ | $ 0.0772 $ 0.0734 | $ 11.01 |
500+ | $ 0.0693 $ 0.0659 | $ 32.95 |
3,000+ | $ 0.0554 $ 0.0527 | $ 158.10 |
6,000+ | $ 0.0522 $ 0.0496 | $ 297.60 |
9,000+ | $ 0.0516 $ 0.0491 | $ 441.90 |
21,000+ | $ 0.0511 $ 0.0486 | $ 1020.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$