HONGFA HFD4/3
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| MPN | HFD4/3 |
| LCSC Part # | C119084 |
| Packaging | DIP,10x6.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Subminiature Signal Relay |
| Description | 3V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A DIP,10x6.5mm Signal Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Signal Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Packaging | DIP,10x6.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,192
1,192
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.803 | $ 1.80 |
10+ | $ 1.4654 | $ 14.65 |
50+ | $ 1.2814 | $ 64.07 |
100+ | $ 1.0719 | $ 107.19 |
500+ | $ 0.9791 | $ 489.55 |
1,000+ | $ 0.9375 | $ 937.50 |
Standard Packaging 50/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$