muRata DLW21HN670SQ2L
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DLW21HN670SQ2L |
| LCSC Part # | C113041 |
| Package | SMD-4P,2x1.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 330mA 2LN 67Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 67Ω@100MHz 330mA DCR 350mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | SMD-4P,2x1.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,510
1,510
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0775 | $ 0.78 |
100+ | $ 0.0623 | $ 6.23 |
300+ | $ 0.0547 | $ 16.41 |
3,000+ | $ 0.049 | $ 147.00 |
6,000+ | $ 0.0444 | $ 266.40 |
9,000+ | $ 0.0421 | $ 378.90 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$